www.vatanseverleriz.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.vatanseverleriz.com

Başka adreslerde içeriğimizi paylaştığınızda lütfen kaynak belirtmeyi unutmayınız, duyarlılığınız için teşekkürler. Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz / sorunuz varsa bize ulaşmak için yunus@hotmail.dk

AnasayfayunusGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
tugran fm
vatan

En iyi yollayıcılar
SELIMCE (2782)
Gidiyorum Sevgilim... Vote_lcapGidiyorum Sevgilim... Voting_barGidiyorum Sevgilim... Vote_rcap 
GüLaY (1300)
Gidiyorum Sevgilim... Vote_lcapGidiyorum Sevgilim... Voting_barGidiyorum Sevgilim... Vote_rcap 
kumpas (612)
yasemin (309)
gizemli_kız (116)
yunus (31)
pİsİpİsiCo (11)
son-hatira (7)
SINAN (5)
salisami (3)
turkislamdevleti.
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
http://www.flatcast.net/VideoProducer.aspx?tko=1&sid=1310856
turkislamdevleti.
türkiyem

Gidiyorum Sevgilim...

YazarMesaj
gizemli_kız
Co Admin
Co Admin
gizemli_kız

Gidiyorum Sevgilim... Empty
MesajKonu: Gidiyorum Sevgilim...   Gidiyorum Sevgilim... EmptyÇarş. Haz. 16, 2010 9:30 pm

Tam bir yıl oldu.. Hala içimdesin.. Hala gözlerin ve gülüşün aklımda.. Aklımdan
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir an olsunda çıkmadılar.. Geceleri sıcaklığını hissettim.. Karanlığımda sana
sarılıp uyudum.. Seni içimde büyüttüm ve seni kimse bilmedi.. Senin için güçlü
oldum.. Bendeki sen için[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sevgimiz için.. Sen[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bugün bana uzun zamandır
olmadığın kadar yakınken sana söylemek istediğim birkaç şey var....

Bazen sinirleniyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kızıyorum sana... Ağlıyorum... Ne bu halimiz bizim diye?
Ne bu yaşadığımız? Buna bir insan yüreği daha ne kadar katlanabilir ki ben
katlanayım? Nereye kadar?..

Çok acı çektim ve hala çekiyorum.. Neyin bedelini ödüyorum diye düşünüyorum
bazen.. Belkide seninle yaşadığım mutluluğun bedeli diyorum.. İşte o zaman
kabulleniyorum acımı.. İşte o zaman her şeye değer diyorum kendi kendime..
Seninle olduğum her dakikanın bedelini ödemeye razıyım diyorum..

Yine yağmur yağıyor sevgilim.. 1 yıl önce bugün yağdığı gibi.. Ve yine bizim
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]mız çalıyor.. Tek fark sen yoksun.. Senin sıcaklığın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yanındayken duyduğum
mutluluk yok.. Hep diyordum ya “seni sensizde yaşarım diye”.. Artık
yaşayamıyorum sevgilim... Ve artık biliyorum ki yaşanacak birşey de kalmadı..
Benim için tek çare seni unutmak.. Umutlarımı bir kenara atmak.. Seninle
başladığım bu yola artık sensiz devam etmek....

Bu gece son kez resimlerine bakıp ağlıyorum.. Bu gece son defa adını anıyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
son defa seni sevdiğimi haykırıyorum.. Bir daha seni görmemeye[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sevgini kalbime
gömmeye yeminler ediyorum.. Tükenen umutlarıma son noktayı koyuyorum..

Ben Gidiyorum Sevgilim...

Gidiyorum Sevgilim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SEVGILIM
» Kirac - Gidiyorum
» KIRAC - GIDIYORUM
» kıraç--- gidiyorum
» Etkin-gidiyorum